10 فصل آموزش ABAQUS در کتاب 330 صفحه ای- ضیائی و پیغاله

Untitled-1

نرم افزار آباکوس یک نرم افزار اجزاء محدود قدرتمند است که در عین توانایی های گسترده، به سادگی قابل یادگیری و استفاده است.این نرم افزار قابلیت شبیه سازی مسائل پیچیده مهندسی را در زمینه های مختلف مهندسی عمران، مکانیک و … دارد و از آنجایی که انجام آزمایشات عملی بسیار پرهزینه است، استفاده از شبیه سازی اجزاء محدود می تواند به عنوان یک ابزار جایگزین به کاربرده شود. به دلیل وجود محیط گرافیکی ساده در نرم افزار ممکن است کاربران تصور کنند که با استفاده از روش سعی و خطا و کسب تجربه می توانند مدلسازی را بدون آموزش فراگیرند. با این حال استفاده از کتاب آموزش آباکوس در 330 صفحه و راهنماهای مشابه به کاربران کمک می کند تا سریع ترین و مناسب ترین ابزار را در حین مدل سازی مورد استفاده قرار دهند. در این کتاب سعی شده است که روش استفاده از نرم افزار در قالب مثال های پرکاربرد به صورت گام به گام آموزش داده شود. این کتاب بسیار خوب و کاربردی توسط مهندسان عزیز آقایان ضیائی و پیغاله تهیه و منتشر گردیده است. در ادامه پس از مطالعه مهمترین موضوعات این آموزش از شما دعوت می کنیم این کتاب ارزشمند را دانلود و استفاده نمایید.

آموزش آباکوس با معرفی قابلیت های آن

تحلیل تیر طره سه بعدی تحت بار گسترده

آنالیز انتقال حرارت در یک صفحه

تحلیل دوبعدی خرپا

تحلیل کمانش ستون

تحلیل خمش صفحه

تحلیل تنش صفحه ای

مدل سازی تیر بتنی مسلح

تحلیل ارتعاشی پل و …

منبع: ایران سازه

آباکوس

دانلود فایل با حجم 13.2MB


راستی دوستان حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ در اینستاگرام و sazeonline@ در تلگرام فالو کنید و ازآخرین اخبار و اطلاعیه ها و دانلود ها باخبر شوید.


 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: