اندروید هندبوک عمرانی به زبان فارسی- مهدی مهجوریان دهکردی

civil-app

امروزه نرم افزار های اندروید طرفدارهای بسیار زیادی را به دلیل دسترسی سریع به آنها جذب کرده اند. خوشبختانه در این زمینه عزیزانی از مهندسین عمران هستند که یکسری از اقداماتی که بسیار مورد نیاز هست را در قالب اندروید و به صورت رایگان در اختیار جامعه مهندسی عمران در کشور قرار داده اند. امروز قصد معرفی اندروید هندبوک عمرانی بسیار خوب و مفید را که توسط جناب آقای مهندس مهدی مهجوریان دهکردی با قابلیت های بسیار عالی و همچنین گرافیک بالا منتشر گردیده است را برای شما کاربران گرامی سازه آنلاین قرار داده ایم.

از جمله قابلیت های این هندبوک می توان به محاسبه ضریب زلزله مطابق با استاندارد 2800 ویرایش چهارم، تحلیل سازه، بارگذاری طبق مبحث ششم مقررات ملی ویرایش 1392، استاتیک و مقاومت مصالح (دایره موهر)، جدول اشتال، محاسبه تیرچه و بلوک طبق نشریه 543 ,… اشاره کرد.

 

civil-app-22

 

دانلود فایل با حجم 12.3MB

 شــــــــــــاید به منابع زیر نیاز داشته باشید: 

اندازه گیری شیب سطوح Clinometer + bubble level

نرم افزار Frame Design 2D- تحلیل قاب دو بعدی

نرم افزار آشنایی با آزمونهای سازمان نظام مهندسی

Structural Engineering calc

نرم افزار اندروید استاتیک


دانلود مستقیم با گوشی موبایل توسط بارکد خوان QR:

شما می توانید با استفاده از نرم افزار بارکد خوان بدون اتصال گوشی به کامپیوتر فایل را مستقیماً بر روی گوشی خود دانلود نمایید. برای دانلود نرم افزار بارکد خوان  و راهنمای استفاده از آن اینجا کلیک کنید.

qrcode.35892045


راستی دوستان حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ در اینستاگرام و sazeonline@ در تلگرام فالو کنید و ازآخرین اخبار و اطلاعیه ها و دانلود ها باخبر شوید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: