کاربرد اکسل درعمران- فصل اول |آشنایی با اکسل- قسمت اول|

Excel-Sazeonline-540x300

آیا می دانستید یادگیری نرم افزار اکسل برای هر مهندس عمرانی اجباری است؟

حتماً از خوتان می پرسید که چرا اجباری است؟!! پس لازم است نمونه هایی از کاربرد نرم افزار اکسل درعمران را نام ببریم، برای مثال در محاسبات انواع سازه ها می توان کنترل های سازه مانند جابجایی نسبی، نامنظمی، ضریب زلزله و … را نام برد در متره و برآورد و صورت وضعیت نویسی می توان به جای انجام دادن محاسبات با دست و صرف مدت زمان زیاد از اکسل کمک گرفت، می توان اعضای یک سازه چه بتنی چه فلزی از تیر ها و ستونها گرفته تا اتصالات، بارگذاری و … را با این نرم افزار انجام داد.

پس حالا با اهمیت موضوع آشنا شده اید!!

تیم سازه آنلاین مجموعه آموزشی کاربرد اکسل درعمران  با آموزش از مقدماتی ترین سطح تا سطوح پیشرفته تر آن را برای کاربران خود آماده کرده است. با توجه به اینکه برنامه ریزی ضبط، میکس و مونتاژ فیلم ها وقت بسیار زیادی لازم دارد این مجموعه در چندین بخش و در بازه های زمانی مختلفی منتشر خواهد شد. 

از شما دعوت می کنیم اولین قسمت از این مجموعه را دانلود کنید و تا انتشارقسمت های بعدی ما را همراهی نمایید. برای کسب اطلاع از انتشار این مجموعه می توانید در خبرنامه سازه آنلاین عضو شوید و یا ما را در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دنبال کنید.

connector-excel-logo

موضوعات مورد بحث در فصل اول( بخش اول و دوم):

آشنایی با اکسل

معرفی تب های اکسل

انواع روش های انتخاب سلول ها در نرم افزار

استفاده از دیکشنری در نرم افزار

تنظیمات مربوط به فونت ها و تراز بندی داده ها

نحوه وارد کردن اطلاعات و ویرایش آنها

استفاده از Autofillها

کپی کردن و انتقال سلولها و ….

دانلود قسمت اول با حجم 34.3MB


سایر قسمت های این آموزش:

کاربرد اکسل درعمران- فصل اول |آشنایی با اکسل- قسمت دوم|


 راستی دوستان حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ در اینستاگرام و sazeonline@ در تلگرام فالو کنید و ازآخرین اخبار و اطلاعیه ها و دانلود ها باخبر شوید.


4 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: