باغ عمودی سبز بر روی دیوار بزرگ

باغ-سبز-عمودی

در این پست قرار است باغی زیبا که به صورت عمودی طراحی شده است را به شما عزیزان نشان دهیم. این باغ با هنرمندی بسیار زیبایی و با دشواری های زیادی بر روی یک دیوار بزرگ عمودی تشکیل شده است. همچنین قرار دادن یک دوچرخه بر روی این دیوار توانسته علاوه بر زیبایی و جذابیت خود باغ، جنبه سرگرمی به آن ببخشد و جلوه طبیعی تری به آن دهد. در ادامه از شما دعوت می کنیم تصاویر مربوط به این باغ را تماشا کرده و از آن در راستای تقویت خلاقیت هایتان استفاده کنید.

green-wall_040316_01

در این باغ یک دیوار قدیمی در شهر مکزیک پوشانده شده است و بدون تخریب و بازسازی آن توانسته اند از آن بهینه ترین استفاده را ببرند

green-wall_040316_02این باغ بسیار بزگ و به اندازه 180 متر مربع بر روی دیوار ساخته شده است.

green-wall_040316_03

از این ساختمان هم اکنون به عنوان یک رستوران و هتل استفاده می شود که هدف آنها علاوه بر جذب مشتری و ایجاد تفاوت با رقبای خود، تقویت روحیه زیست محیطی کسانی است که به آنجا مراجعه می کنند.

green-wall_040316_041

ترجمه: افشین فرهادی


 راستی دوستان حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ در اینستاگرام و sazeonline@ در تلگرام فالو کنید وازآخرین اخبار و اطلاعیه ها و دانلود ها باخبر شوید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: