محاسبه ضریب برش پایه در اکسل بر اساس استاندارد ۲۸۰۰ ویرایش چهارم

2800-v4-2

نرم افزار اکسل را می توان جزء کاربردی ترین نرم افزار هایی دانست که در تمامی رشته می تواند کاربرد خاص خود را داشته باشد از جمله این رشته ها می توان به رشته عمران اشاره کرد که با کمک اکسل قادر خواهیم بود فرایندهای تکراری و طولانی و گاهاً پیچیده ای را با یک بار برنامه نویسی در آن، انجام دهیم و برای همیشه فقط با تغییر متغییر ها در کمتر زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنیم.

امروز فایل اکسلی که توسط جناب آقای دکتر محمد هاشم بطحابیان و مهندس علیرضا پیران برای محاسبه ضریب برش پایه بر اساس استاندارد 2800 ویرایش چهارم تهیه شده است را برای شما قرار داده ایم. در این فایل به راحتی می توانید با وارد کردن مشخصات پروژه خود در سلولهای رنگ زرد که در گوشه سمت درون این نرم افزار قرار دارد ضریب برش پایه را برای انواع سیستم ها و تیپ زمین محاسبه و با توجه به زمان تناوب تحلیلی سازه ضریب برش اصلاح شده را دریافت نمایید.

دانلود فایل با حجم 16.8KB


راستی دوستان حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ در اینستاگرام و sazeonline@ در تلگرام فالو کنید و ازآخرین اخبار و اطلاعیه ها و دانلود ها باخبر شوید.


 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: