جزوه آموزش بهسازی و تحلیل پوش آور با نرم افزار SAP- دکتر رامین گرم رودی

pushover

مدت زیادی است که نام دکتر رامین گرم رودی به دلیل آموزش های بسیار خوب ایشان در حوزه هایی که منابع مطالعاتی کمی دارند و انتشار رایگان آنها در فضای مجازی در اکثر وب سایت های مهندسی عمران دیده می شود. امروز مفتخر هستیم به عنوان اولین بار یکی دیگر از آموزشهای بسیار خوب ایشان را که با زحمات جناب آقای مهندس علی افشار به صورت تایپ شده و رنگی تدوین گردیده و برای سازه آنلاین ارسال شده است را در فضای مجازی منتشر کنیم. این اثر گرانبها با موضوع بهسازی و تحلیل پوش آور با استفاده از نرم افزار SAP، یک سازه 7 طبقه فولادی با سیستم قاب خمشی متوسط در شهر تهران را در 6 قسمت به شرح زیر مورد بررسی قرار داده است.

  • 1- مشخصات کلی پروژه
  • 2- بهسازی
  • 3- مفاصل پلاستیک
  • 4- ترکیب بارگذاری ثقلی و توزیع بار جانبی در تحلیل بار افزون
  • 5- بهسازی مطلوب و ویژه
  • 6- نتایج بهسازی

در ادامه از تمامی کاربران گرامی سازه آنلاین به ویژه دانشجویان ارشد و دکتری سازه و زلزله دعوت می کنیم این اثر را دانلود و مطالعه نمایید.

دانلود فایل با حجم 2.76MB

 شــــــــــــاید به منابع زیر نیاز داشته باشید: 

تکنیک های بهسازی سازه ها – دکتر غفار زاده

پروژه بهسازی لرزه ای سازه ها- سوران زوراسنا

بهسازی و مقاوم سازی سازه های بتن آرمه- داوود حسینی

بهسازی لرزه ای ساختمان های فولادی- الیاس استاد و سعید محمدی


راستی دوستان حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ در اینستاگرام و sazeonline@ در تلگرام فالو کنید و ازآخرین اخبار و اطلاعیه ها و دانلود ها باخبر شوید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: