خانه ای با معماری مدرن در ایالت کالیفرنیا

1

این خانه مجلل و داراری یک معماری مدرن و منحصر به فرد به منظور زندگی یک خانواده 4 نفره در مناطق ساحلی و خوش آب و هوای لاگونا واقع در ایالت کالیفرنیا همراه با فضای باز دلنشین، حیاط خلوت های زیبا و همچنین استخر شنا طراحی شده است.

معماری مدرن

3

در های شیشه ای بزرگ که در سرتاسر خانه ادامه یافته اند نقش جدا کردن فضای داخلی خانه و فضای بیرونی را بر عهده دارند که با زیبایی هر چه تمام از عهده آن بر آمده اند. در عکس های زیر نیز می بینیم که اتاق مستر نیز به میزان کافی ارتفاع یافته است تا منظره زیبایی را از استخر شنا و اقیانوس به نمایش بگذارد.

4

درهای اتاق کار، اتاق مهمان و همچنین اتاق بچه ها به سمت یک حیاط خلوت مرکزی باز می شود که توسط دیگر اجزای ساختمان احاطه شده است. این حیاط خلوت مرکزی دارای یک آشپزخانه و یک میز ناهار خوری در فضای باز میانی ساختمان می باشد.

5

حیاط خلوت پشتی نیز دارای دو قسمت چمن کاری شده، تعدادی صندلی آفتابگیر و یک سالن رو باز دارای شومینه می باشد.

contemporary-architecture_280816_06

اتاق نشینمن دارای ترکیبی از رنگ های دلنشین به همراه یک کاناپه سبز رنگ است که مانند اتاق مستر چشم انداز خوبی از استخر شنا را در بر دارد.

6

در عکس های زیر شما میتوانید فضایی دیگر از خانه را مشاهده کنید که از دو طرف دارای در های شیشه ای و چشم انداز زیبای فضای بیرونی است.

7

در آشپز خانه هم می توانیم ببینیم که کابینت های ردیف بالا دارای رنگ مطابق با دیواره پشتی است. دیگر کابینت ها آشپز خانه از چوب ساخته شده اند و که رنگ زیبای آنها به همراه سادگی دارای جلوه منحصر به فردی است.

contemporary-architecture_280816_09

منبع: contemporist.com


شــــــــــــاید به منابع زیر نیاز داشته باشید: 

طراحی و معماری کلیسای تثلیث

معماری مدرن اسپانیا


راستی دوستان حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ در اینستاگرام و sazeonline@ در تلگرام فالو کنید و ازآخرین اخبار و اطلاعیه ها و دانلود ها باخبر شوید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: