فیلم آموزش درون یابی خطی آیتم های فهرست بهاء- نوید سلیمانی پور

درون یابی

اگرچه فهرست بهاء در هر آیتمی مقادیر مختلف و متفاوتی را در نظر گرفته است اما گاهاً با آیتم هایی روبه رو می شویم که باید مقادیر آنها را باید  با توجه به آیتم های قبل و با استفاده از درون یابی خطی تعیین کنیم. برای مثال فهرست بهاء برای بتن با رده های 25 و 30 مقادیری را در نظر گرفته است اما اگر بتن رده های بین 25 تا 30 را بخواهیم مجبور به استفادده از درون یابی خطی خواهیم بود. در این پست فیلم آموزشی کوتاه و بسیار مفیدی که توسط جناب آقای مهندس نوید سلیمانی پور تهیه و در وب سایت ایشان منتشر شده است را برای شما عزیزان قرار داده ایم. با ما همراه باشید.

توجــــه :

علاقمندان به  کار در زمینه متره و برآورد و کسب درآمد میلیونی در هر ماه می توانند نرم افزار تکسا با تمامی قابلیت های مورد نیاز را از لینک زیر تهیه کنند.

دانلود فایل با حجم 5.77MB

 شــــــــــــاید به منابع زیر نیاز داشته باشید: 

فیلم آموزشی رفتار انواع قابها

معرفی سقف یوبوت در 5 دقیقه به صورت تصویری

فیلم کاربرد جوش فورجینگ سر به سر میلگرد ستون

مدل سازی 3D راه پله در Etabs 2015 – فرزاد چمن آرا


راستی دوستان حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ در اینستاگرام و sazeonline@ در تلگرام فالو کنید و ازآخرین اخبار و اطلاعیه ها و دانلود ها باخبر شوید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: