دیواری خلاقانه که تبدیل به دکوری زیبا شده است

1

خلاقیت در دنیای معماری بی انتهاست و این بار به دنیای ظروفات نیز وارد شده است.  بله درست شنیده اید به دنیای ظروفات! این بار یک معمار خلاق پا را فراتر نهاده است و با استفاده از بشقاب هایی زیبا دیواری خلاقانه طراحی کرده است که به این خانه زیبا جلوه ای ویژه بخشیده است. داستان از این قرار است که ساکنان این خانه تصمیم با باز سازی فضای داخلی خانه خود می کنند و برای این کار با یک معمار تماس می گیرند و معمار بعد از بازدید از این خانه متوجه می شود که صاحبان خانه دارای کلکسیونی 300 عددی از پشقاب های آبی و سفید هستند. حال شما نتیجه ایده این معمار را در عکس های زیر مشاهده خواهید کرد.

2

معمار در طراحی پله نیز مهارت لازم را به کار گرفته و فضای خالی و دست نخورده ای  در پشت پله به منظور به نمایش گذاشتن بهتر این دیوار در نظر گرفته است.

3

این 300 بشقاب زیبا از سرتاسر دنیا جمع آوری شده اند. همان طور که در عکس های زیر مشخص است این بشقاب ها با سه فاصله متفاوت نسبت به دیوار(سه لایه ای) نصب شده اند که این فاصل گویای نسبت دوری مبدا آنها تا محل خانه می باشد.

4

منبع: contemporist.com


شــــــــــــاید برای شما هم جالب باشد: 

خانه ای با معماری مدرن در ایالت کالیفرنیا

معماری زیبا در طبیعتی دلنشین

معماری مدرن اسپانیا


راستی دوستان حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ در اینستاگرام و sazeonline@ در تلگرام فالو کنید و ازآخرین اخبار و اطلاعیه ها و دانلود ها باخبر شوید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: