نرم افزار رایگان |صورت وضعیت نویسی| تحت اکسل – نادر حائری

metre333

در پروژه های سازمانها و نهادهای دولتی که  اجرا و ساخت آنها  به عهده پیمانکاران است، جهت تامین هزینه های جاری پیمانکاران می بایست به نسب پیشرفت پروژه به آنها پول پرداخت شود از این رو مقادیر کار انجام شده تحت عنوان صورت وضعیت باید از طرف پیمانکار تهیه و تحویل داده شود. صورت وضعیت نویسی علی رغم سادگی به دلیل دارا بودن جزئیات زیاد اگر به صورت دستی تهیه شود درصد خطای بسیار بالایی خواهد داشت از این رو مهندسان  یا اصطلاحاً مترور ها جهت افزایش دقت، کاهش خطا و همچنین صرفه جویی در وقت از نرم افزار های مختلفی استفاده می کنند.

در این پس قصد داریم نرم افزار رایگان صورت وضعیت نویسی با قابلیت های بسیار کاربردی از جمله اعمال ضرایب مورد نیاز، استفاده از فهارس بهای مختلف، اعمال درصد  تجهیز و برچیدن کارگاه و … را که توسط جناب آقای مهندس نادر حائری  با هدف کمک به کودکان سرطانی از طریق  موسسه خیریه محک تهیه و برای سازه آنلاین ارسال شده است را در اختیار شما قرار دهیم. به نقل از ایشان ” این کمک ها مستقیماً به حساب موسسه محک واریز  شده و هیچ گونه منفعت مالی در این زمینه به تهیه کننده این نرم افزار تعلق نخواهد گرفت”. با همراه باشید.

دانلود نرم افزار با حجم 2.54MB

دانلود آموزش نرم افزار با حجم 17.1MB

شــــــــــــاید به منبع زیر نیاز داشته باشید: 

جزوه متره و برآورد با آموزشی متفاوت- حسین پروینی ثانی

آموزش درون یابی خطی آیتم های فهرست بهاء

نرم افزار اندروید متره و برآورد

فهرست بها 1395 تمامی رشته ها


راستی دوستان حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ در اینستاگرام و sazeonline@ در تلگرام فالو کنید و ازآخرین اخبار و اطلاعیه ها و دانلود ها باخبر شوید.


1 دیدگاه

  1. نیما

    سلام خدمت شما دوست عزیز
    من فایل اموزش رو دانلود کردم به نظر ناقص میاد و فقط تا صفحه ریز متره رو اموزش داده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: