طراحی سقف تیرچه بلوک با متلب – هوشیار یوسفیانی

joist-design-by-matlab

 متلب یک نرم افزارو زبان برنامه نویسی  بسیار قوی برای دانشجویان، محققین و مهندسان است که می توان گفت یکی از پرکاربردترین و مفید ترین نرم افزار های رشته عمران محسوب می گردد که با استفاده از آن می توان عملیات های پیچیده ریاضی را به راحتی انجام داد. در این پست فایلی توسط جناب آقای مهندس هوشیار یوسفیانی برای سازه آنلاین ارسال شده است که می توانید یکی از کاربرد های بسیار خوب یعنی طراحی سقف تیرچه بلوک با متلب را ببینید که با استفاده از آن و صرفاً وارد کردن اطلاعات اولیه شامل ضوابط کنترل خیز، ابعاد و اندازه های مورد نیاز و بار های وارده تیرچه مورد نظر را کنترل و در صورت مناسب بودن آرماتور های مصرفی آن را محاسبه و ارائه می دهد. یکی دیگر از قابلیت های بسیار خوب این فایل این است که خود نرم افزار نیاز یا عدم نیاز کلاف های میانی را گزارش داده و در صورت نیاز آن ها را نیز طراحی می کند. در ادامه از شما دعوت می کنیم این فایل  که شامل راهنمای کامل استفاده از نرم افزار می باشد را دانلود کنید. با ما همراه باشید.

طراحی-سقف-تیرچه-بلوک-با-متلب

دانلود فایل با حجم 1.12MB

 شــــــــــــاید به منابع زیر نیاز داشته باشید: 

کتاب آموزشی نرم افزار متلب

آموزش MATLAB- عباس طبیبی

معرفی سقف یوبوت در 5 دقیقه به صورت تصویری

معرفی تیرچه اشپنیت


راستی دوستان حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ در اینستاگرام و sazeonline@ در تلگرام فالو کنید و ازآخرین اخبار و اطلاعیه ها و دانلود ها باخبر شوید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: