کمدی زیبا در راهروی ورودی خانه

oversized-cabinet-hardware-idea-011116-1159-01

امروزه طراحان معمار با بهره گیری از ایده های ساده شگفنی می آفرینند. امروز به سراغ طرحی زیبا برای راهروی ورودی آپارتمان ها یا خانه های ویلایی رفته ایم. مکانی که در خلاف تصور براینکه نقش چندانی در زیبایی یک خانه ندارد اولین منظره از منزل شما را به نمایش خواهد گذاشت. به نظر شما این کمد های زیبا هنگام ترک منزل هم به آرامش روانی شما کمک خواهند کرد؟ اگر از طرفداران دکوراسیون های زیبای داخلی باشید جواب شما بله است!

در طراحی این کمد های زیبای تمام قد معمار با استفاده از خلاقیت خود دستگیره های چوبی زیبایی را آفریده است که به زیبایی بر روی در های سفید و براق کمد ها جا خوش کرده است.

oversized-cabinet-hardware-idea-011116-1159-02

نکته دیگری که استفاده از این دستگیره های بزگ در بر دارد این است که به راحتی می توان درب ها را از هم متمایز کرد زیرا در نگاه اول با طرح زیبا و رنگ متفاوت خود نسبت به ضمینه سفید رنگ درب ها چشم ها را به سمت خود خیره می کند.

oversized-cabinet-hardware-idea-011116-1159-03

وقتی از دور به این کمد های زیبا می نگریم می بینیم که به صورت جزئی از دیوار به نظر می رسند که این نیز خود قابل تامل است.

oversized-cabinet-hardware-idea-011116-1159-04

منبع: contemporist.com


شــــــــــــاید برای شما هم جالب باشد: 

10 نمای شگفت انگیز ساختمان

معماری زیبا در طبیعتی دلنشین

پنجره هایی که به زیبایی می درخشند


راستی دوستان حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ در اینستاگرام و sazeonline@ در تلگرام فالو کنید و ازآخرین اخبار و اطلاعیه ها و دانلود ها باخبر شوید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: