نرم افزار اندروید استاتیک

static-android

نرم افزار اندروید استاتیک یکی از نرم افزارهای بسیار خوب و پرکاربرد در زمینه محاسبات استاتیکی است که در این پست قصد معرفی آن را داریم. قطعا برای هر مهندسی پیش آمده است که در محاسباتی به نتایج عکس العمل های تکیه گاهی، نیروهای محوری، ماکسیمم لنگر و برش و پیچش وارده و همچنین خیزهای یک تیر با شرایط تکیه گاهی مختلف از جمله تیرهای نامعین که مراحل پیچیده زیادی دارند نیاز پیدا کرده باشد. در نرم افزار اندروید استاتیک که در ادامه می توانید آن را دانلود نمایید، تحلیل  تیر های ساده، مفصل میانی، تیرهای دو سرگیردار، تیرهای قوسی شکل و … با تنها تعیین نوع بار (گسترده و متمرکز) و مقدار آن با طول دهانه تیربه طور کامل انجام شده و به نتایج آن را می توانید به دو صورت مقداری و فرمولی دریافت کنید.

این نرم افزار دارای پارامترهای دیگری از جمله جرم مخصوص، مدول یانگ و … به همراه لیست کاملی از معادلات مورد نیاز می باشد.

قابل ذکر است استفاده از این نرم افزار بسیار راحت بوده و احتیاجی به آموزش ندارد.

 

s22

 

دانلود نرم افزار با حجم 6.02MB

 شــــــــــــاید به منابع زیر نیاز داشته باشید: 

اندروید هندبوک عمرانی به زبان فارسی- مهدی مهجوریان دهکردی

اندازه گیری شیب سطوح Clinometer + bubble level

نرم افزار آشنایی با آزمونهای سازمان نظام مهندسی

Structural Engineering calc


 

دانلود مستقیم با گوشی موبایل توسط بارکد خوان QR:

شما می توانید با استفاده از نرم افزار بارکد خوان بدون اتصال گوشی به کامپیوتر فایل را مستقیماً بر روی گوشی خود دانلود نمایید. برای دانلود نرم افزار بارکد خوان  و راهنمای استفاده از آن اینجا کلیک کنید.

qrcode.33050421


راستی دوستان حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ در اینستاگرام و sazeonline@ در تلگرام فالو کنید و ازآخرین اخبار و اطلاعیه ها و دانلود ها باخبر شوید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: