پروژه فولاد 5 طبقه قاب خمشی + مهاربند همگرا

5st-project

بنا به درخواست کاربران یک پروژه نسبتاً کامل سازه فولادی 5 طبقه که با مبحث دهم مقررات ملی ویرایش 1392 ( LRFD ) و دیگر آیین نامه ها و همچنین استاندارد 2800 ویرایش جدید توسط جناب آقای مهندس پوریا مینو در نیم سال اول 95-94 زیر نظر استادگرامی آقای محمد رضا جعفری تهیه گردیده است را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

این پروژه با کاربری مسکونی و سیستم سازه ای این پروژه در یک جهت قاب خمشی و در جهت دیگر قاب ساده با مهاربند همگرای معمولی و با سقف کامپوزیت است که به صورت دینامیکی آنالیز گردیده است.

مجموعه شامل فایلهای ETABS ( فایل اصلی + فایل کنترل دریفت و زمان تناوب و فایل کنترل صلبیت دیافراگم) به اضافه فایل safe ( فاقد فایل بر اساس ترکیب بار تشدید یافته) ، دفترچه محاسبات ، فایل نقشه معماری و سازه می باشد.

در دفترچه محاسبات عمده محاسبات لازم برای یک سازه فلزی (بارگذاری +کنترلهای لازم + طراحی دستی برخی اعضا+ طراحی اتصالات) انجام شده است و نسبتاً کامل میباشد. دفترچه محاسبات 200 صفحه می باشد.

منبع: ایران سازه

دانلود فایل با حجم 28MB

دانلود پارت اول

دانلود پارت دوم

دانلود پارت سوم


راستی دوستان حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ در اینستاگرام و sazeonline@ در تلگرام فالو کنید وازآخرین اخبار و اطلاعیه ها و دانلود ها باخبر شوید


 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: