پنجره هایی که به زیبایی می درخشند

1

گاهی اوقات خلق ایده هایی هر چند ابتدایی در نگاه اول، نتیجه ای بسیار مطلوب را به بار خواهد آورد. نکته ای که در طراحی این خانه به زیبایی می درخشد استفاده از پنجره های بلند است که با استفاده از شبکه بندی زیبا درون این پنجره ها به کل خانه جلوه ای ویژه بخشیده است.جالب است بدانید که این خانه مجلل به در خواست صاحبان آن به عنوان خانه مهمان ساخته شده است!!!

2

این خانه زیبا توسط زمین های اطراف احاطه شده است و همچنین دارای یک باربیکیو و استخر نیز می باشد به طوری که فرآیند طراحی و ساخت آن هشت ماه به طول انجامیده است.

3

در یک سمت از خانه از پنجره تمام قدی استفاده شده است که در شب همانند یک فانوس به نظر می رسد و همچنین به افراد داخل خانه اجازه می دهد فضای زیبای محوطه را ببینند.

4

در فضای داخلی نیز این پنجره با تم مشکی رنک خود جلوه خاصی به دیوار سفید اطراف خود و همچنین کف پوش سفید رنگ ساختمان بخشیده است.

5

نحوه چیدمان فضای نشینمن به صورتی است که تمرکز ویژه ای به  شمینه موجود در کنار پنجره داشته باشد. میز ناهار خوری هم با زیبای در پشت فضای نشینمن تعبیه شده است و آشپزخانه و حمام نیز با استفاده از یک پارتیشن سفید از فضای نشینمن و ناهار خوری جدا شده است.

6

در سمت دیگر ساختمان نیز یک اتاق خواب با حمام اختصاصی  و جود دارد که ازمی توان ازچشم انداز شومینه اختصاصی و همچنین مناظر بیرون که با استفاده ازپنجره تمام قد مهیا شده است  لذت برد.

7

در طبقه بالایی نیز اتاق خواب دیگری با چشم انداز زیبا از محوطه و نوک درختان وجود دارد. تم چوبی دیوار ها و کف پوش این اتاق نیز جاوه ای خاص به آن بخشیده است.

8

منبع: contemporist.com


شــــــــــــاید برای شما هم جالب باشد: 

دیواری خلاقانه که تبدیل به دکوری زیبا شده است

معماری زیبا در طبیعتی دلنشین

معماری مدرن اسپانیا


راستی دوستان حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ در اینستاگرام و sazeonline@ در تلگرام فالو کنید و ازآخرین اخبار و اطلاعیه ها و دانلود ها باخبر شوید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: