کتاب دینامیک خاک- دکتر رامین گرمرودی

soil-daynamic-sazeonline.ir

شاید کمتر کسانی باشند که با آثار بسیار ارزشمند جناب آقای دکتر گرم رودی آشنا نباشند. امروز یکی دیگر از آثار این استاد گرانقدر تحت عنوان پرسش های چهارگزینه ای دینامیک خاک دکتری عمران توسط جناب آقای مهندس علی افشارجهت انتشار به صورت رایگان با هدف ارتقاء سطح علمی مهندسین عمران برای سازه آنلاین ارسال شده است. به دلیل اهمیت این درس در آزمون دکتری عمران در گرایشهای ژئوتکنیک و مهندسی زلزله و همچنین تنوع و تعدد منابع و عدم وجود منبعی کامل در زمینه حل سوالات آزمون دکتری، کلیه مطالب این کتاب در قالب پاسخ تشریحی آموزش داده شده است بطوری که نیازی به مراجعه به دیگر منابع و مراجع نباشد. پیشنهاد ما این است که این کتاب را مرجع مناسبی برای آزمون خود برگزینید.

سر فصل های مهم این کتاب عبارتند از:

رفتار دینامیکی خاک، تئوری انتشار امواج در محیط های یک و چند بعدی، اثرات ساختگاه، پایداری شیروانی ها، طرح لرزه ای دیوارهای حائل، روانگرایی، ارتعاشات سیستم های یک درجه آزادی و سوالات کنکور دکتری سراسری از سال 1391 تا سال 1393.

دانلود فایل با حجم 10.3MB


راستی دوستان اگر اینستاگرامی هستید حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ فالو کنید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: