7 هتل عجیب و شگفت انگیز از سراسر جهان

bizarre-beautiful-hotels_251215_01

 

1. هتل قطبی Kakslauttanen در فنلاند

این هتل تفریحی دارای اتاق هایی شبیه کلبه ی اسکیموها است و موجب نزدیک تر شدن شما به محیط قطب شمال میشود. سوله ی شیشه ای هندسی میتواند شبیه یک تاتر کوچک IMAX باشد اما به جای نشان دادن فیلم، جایی دیگر از کره ی خاکی را نشان می دهد . وقتی شما در رختخوابی گرم قرار دارید در بالای سوله سمت راست در آسمان نورهای شمالی دیده می شود .

bizarre-beautiful-hotels_251215_01a

2. حباب های خواب در فرانسه

محیط زیست با کمی ذوق و سلیقه به شما منظره ای از فضای باز می دهد، همراه با فضایی از زندگی مدرن و اتوماتیک. در این هتل  تنها لایه ای نازک از حباب بین هر اقامتگاه و طبیعت قرار گرفته است.

bizarre-beautiful-hotels_251215_02

3. هتل یخ در سوئد

این هتل یخی میتواند منجمد شود و اقاتی بدون احساس رو برای شما بوجود آورد. طراحی منحصربفرد دیوارها که سرد تزیین شده اند، می تواند به طور موقت هم ترس آور و هم شگفت انگیز باشد که یک شگفتی زیست محیطی واقعی است،این هتل در بهار ذوب میشود و بجایی برمیگردد که از آن آمده است .

bizarre-beautiful-hotels_251215_03

4. هتل پارک در اتریش و آلمان

هیچ زاویه ای در این اشکال وجود ندارد واتاق ها از لوله های تخلیه بتنی ساخته شده اند . این اتاق های خواب ساده،صنعتی و شیک هستند.

bizarre-beautiful-hotels_251215_04

5.  Sala Silvermine در سوئد

عمیق ترین  هتل در جهان میتواند مطرح شود با اتاق هایی تاریک و وهم آور، درعوض محیط اتاق ها مانند یک قلعه با نور شمع میدرخشند.  این مجموعه 155 متر زیر زمین قرار دارد، و به مهمانان یک اقامت خصوصی با جذابیت دنیای قدیم را ارائه میدهد.

bizarre-beautiful-hotels_251215_05

6. اقامتگاه Gervasutti در ایتالیا

این هتل در منطقه ای ناهموار یک اقامتگاه برای علاقه مندان به کوهنوردی در جهان ارائه میدهد. اگرچه شاید در منطقه ای دور باشد،دارای طراحی ساده و زیبایی است. می توان بالای صخره  ای که از یک رخنمون سنگی بیرون زده است و دست در دست هم داده اند تا مبلمانی با خطوط مدرن و ساده بسازند، نشست و قله های خشن کوههایی که در دوردست ها قرار دارند را تماشا کرد.

bizarre-beautiful-hotels_251215_06

7. ElquiDomos هتل نجومی در شیلی

این گنبد منحصربفرد مثل یک رصدخانه ی خصوصی است که  به راحتی با خوابیدن روی بالشت خود مناظر نجومی  را به شما ارائه میدهد.

bizarre-beautiful-hotels_251215_07

126_baja-364x217

مترجم: شیوا محمدخانی

منبع: contemporist


راستی دوستان حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ در اینستاگرام و sazeonline@ در تلگرام فالو کنید وازآخرین اخبار و اطلاعیه ها و دانلود ها باخبر شوید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: