تقویت و ترمیم سازه ها پس از اجرا با نرم افزار Sap

sap-behsaze-[sazeonline.ir]

یکی از عمده سوالاتی که ذهن هر مهندس محاسب را به خود مشغول می کند چگونگی تغییر کاربری سازه های اجرا شده است، به عنوان مثال تغییر کاربری یک ساختمان از مسکونی به آموزشی. امروز پروژه ای را در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده ایم که در آن پس از بررسی المانهای ساختمان از نظر نوع رفتار ( کنترل شوندگی با نیرو یا تغییر مکان) و همچنین نوع و تعداد مفاصل پلاستیک تشکیل شده در تمامی ترکیبات بارگذاری،بررسی شکست ستونها، کنترل جوابگویی پی سازه و… به ارائه راهکارهای مفید جهت ترمیم و تقویت سازه می پردازد. این بررسی ها در قالب یک پروژه با راهنمایی های استاد محترم جناب آقای دکتر نیک نام از دانشگاه علم و صنعت ایران با فرضیات اولیه یک سازه فلزی 4 طبقه در شهر شیراز انجام گرفته است.

دانلود فایل باحجم 2.68MB

 شــــــــــــاید به منابع زیر نیاز داشته باشید: 

آموزش نرم افزار Sap2000-مهدی شریفی

آموزش روش تحلیل خرپای دو بعدی توسط نرم افزار SAP

مدل سازی، تحلیل و طراحی خرپای قوسی در نرم افزار SAP2000

جزوه آموزش بهسازی و تحلیل پوش آور با نرم افزار SAP- دکتر رامین گرم رودی


راستی دوستان حتما مارو به آدرس sazeonline.ir@ در اینستاگرام و sazeonline@ در تلگرام فالو کنید و ازآخرین اخبار و اطلاعیه ها و دانلود ها باخبر شوید.


 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال مطلبشما می توانید مطلبی را برای قرار گرفتن در سایت با نام خودتان ارسال بفرمایید: